.

.

36-pack Партија се Вртат Украси Фолија се Вртат Виси Декорација Пластични Streamer за Таванот 22 (Роуз,Зелена,Виолетова,Сина,Златна и Црна)

36-pack Партија се Вртат Украси Фолија се Вртат Виси Декорација Пластични Streamer за Таванот 22 (Роуз,Зелена,Виолетова,Сина,Златна

DEN 460.80

Пристапност
Во достапна форма

Виси swirls Големина : 22".Бои на swirls украси : Роуз,Зелена,Виолетова,Сина,Златна и Црна боја.Количината на виси swirls сет : 36pcs. 6pcs за секоја боја.Фолија партија виси swirls се лесно да се откажам и lightweighted.Се вртат украси за роденден, дипломирањето партија, бебе туш, годишнина, свадба, одмор партија и други тема партии. 36-pack Партија се Вртат Украси Фолија се Вртат Виси Декорација Пластични Streamer за Таванот 22" (Роуз,Црвена,Зелена,Виолетова,Сина,Златна и Црна) за роденден, дипломирањето партија, бебе туш, годишнина, свадба, одмор партија и други тема партии.

Главните карактеристики

Избор на клиент