.

.

Прослават Златна Фолија Confetti Круг Вечера Хартија Плочи (10 Парчиња) - 1 Пакет

Прослават Златна Фолија Confetti Круг Вечера Хартија Плочи (10 Парчиња) - 1 Пакет

DEN 119.04

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува 1 пакет "Прослават" Златна Фолија Confetti Круг Вечера Хартија Плочи (10 Парчиња).Овие плочи мерка 9 инчи и има злато "прослават" печати во центар со злато и сива confetti печати на границата.Да ги користите овие хартија плочи за вашите страни да се одржи храна или дури и десерти.Овој производ е направен на квалитет на хартија, со храна одделение заврши, за еднократна употреба и рециклираат.Уживајте во вашата партија храна како што ги користат нашите 1 пакет "Прослават" Златна Фолија Confetti Круг Вечера Хартија Плочи (10 Парчиња).Овие плочи мерка 9 инчи и има злато "прослават" печати во центар со злато и сива confetti печати на границата.Да ги користите овие хартија плочи за вашите страни да се одржи храна или дури и десерти.Овој производ е направен на квалитет на хартија, со храна одделение заврши, за еднократна употреба и рециклираат.

Главните карактеристики

Избор на клиент