.

.

NOORNY Превртен Чадор Двоен Слој, Автоматско Преклопување Резерви Чадор Windproof УВ Заштита за Дожд Автомобил Патување Отворено Мажи Жени

NOORNY Превртен Чадор Двоен Слој, Автоматско Преклопување Резерви Чадор Windproof УВ Заштита за Дожд Автомобил

DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма

8 Ребра Автоматско Превртена Двојно Крошна Чадор.ПРЕВРТЕНА & КОМПАКТЕН - NOORNY најновите windproof УВ заштита држи чадор на влажни надвор и го спречува водата од намалувањето кога ќе стапнат во вашиот автомобил или продавницата каде, одржување на подови и автомобили сува кои се различни од традиционалната автоматски чадор.Мерење на само 12" долги и тежат помалку од 1lb виткање рачни чадор е исклучително packable во чанти, ранци, багаж и повеќе.АВТО ОТВОРИ & ЗАТВОРИ - целосно автоматски систем совршен за една рака операцијата, можете брзо да го отворите и затворите чадор само со притискање на копчето на рачката.ДВОЕН СЛОЈ КРОШНА - Премиум квалитет крошна е направен од 210 T pongee кои би можеле многу водоотпорен и брзо сушење.Дополнителни vented слој е додаден да ви даваат извонредни УВ заштита.Тоа им овозможува на ветрот да помине низ, спречување на неа од нервира одново и кршење во силни ветрови и заштита на ребра од елементи.На голема крошна мерки 48" за целосна заштита.WINDPROOF & ЗДРАВ - 8 двојно обложени ребра, нудат извонредна ветер отпор кој ви овозможува на реверзибилна рамка за да invert за време на екстремно висок налетите на ветрови за да се спречи ребрата од кршење.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК & ГАРАНЦИЈА - Ние обезбедуваме 180 дена без ризик за наплата/замена гаранција.Ако ништо тргне наопаку со вашиот чадор ве молиме контактирајте со нас!.

Главните карактеристики

Избор на клиент