.

.

BAITE 50Pcs/Пакет Мешан Стил Божиќ Pendant Симпатична за Дете Облека рачно изработени Занаетчиски Копчиња Божиќ Декорација Обоени Копчиња за Шиење(100pcs/pack)

BAITE 50Pcs/Пакет Мешан Стил Божиќ Pendant Симпатична за Дете Облека рачно изработени Занаетчиски Копчиња Божиќ

DEN 118.56

Пристапност
Во достапна форма

Копчињата се направени од квалитетно дрво, здрав и ќе не е лесно да се срушат, безбедни за употреба, трајни производи за долго служат живот.Постојат 2 мали дупки на секоја наша Божиќ украсни копчиња за шиење, која е лесно за вас да се шие со шиење tools.Со снегулка форма, Елен форма, елка форма и повеќе, овие претставник Божиќ елементи може да се направи вашиот занаети опремени со одмор чувство.Можете да изберете различни копчиња за да се шие на нив на вашиот облека, капи, торби, или само лепак нив на фото рамка, телефон маска, подарок картички и повеќе. 50/100 компјутери по пак, добро за занаети, нејзините различни стилови може да ги исполни вашите појавување на различни потреби;симпатична и убава, донесе вашиот занает проект за повеќе интересни избори.Количина : 50/100 pieces Item име : Божиќ buttons Color : како слика shows Package вклучува : 1 пакет * Божиќ дрвени копчиња(50/100 компјутери)Материјал : wood Notes : 1-2 см грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.

Главните карактеристики

Избор на клиент