.

.

Сребро Челик Број 3 Deba Јапонски Готвач Нож 150mm Од TTKing

Сребро Челик Број 3 Deba Јапонски Готвач Нож 150mm Од TTKing

DEN 20808.00

Пристапност
Во достапна форма

Нож Тип : Deba.Челик Тип : Сребро Челик Број 3 (Дамка отпорни челик).Сечилото Тип : Еден остро нож.Рачка Материјал : Орев Се Справи.Ferrule Материјал : Pakka дрво.Нож Тип : Deba Челик Тип : Сребро Челик Број 3 (Дамка отпорни челик) Сечилото Тип : Еден остро нож Рачка Материјал : Орев се Справи со Ferrule Материјал : Pakka wood Overall Димензии : Должина на Ножот : 150mm (5.9") Сечилото Висина : 45mm (1.8") Сечилото Дебелина : 6mm се Справи со Должина : 126mm (5").

Главните карактеристики

Избор на клиент