.

.

interjunzhan Круг Мрежа Пен Носителот Молив Првенство Козметички Четка Кутија за Складирање Десктоп Шминка Сад Организатор Канцелариски Материјали

interjunzhan Круг Мрежа Пен Носителот Молив Првенство Козметички Четка Кутија за Складирање Десктоп Шминка Сад

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени од издржлив отпорен на гребење железо мрежа со засилен метал rim.Лесен и пренослив, елегантни хармоничен изглед со црна епоксидна заврши одговара на било која канцеларија на оркестарот.Одлична за одржување на вашето биро материјали, како што се пенкала, моливи, владетели, ножици и така натаму.Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели.Молив кутија не заземаат многу простор и да ви помогне да ги задржи вашите маси организирани, идеален за статистика workspace, дома складирање, дури и децата' училиште во мирување.Спецификации : се Направени од издржлив отпорен на гребење железо мрежа со засилен метал rim.Лесен и пренослив, елегантни хармоничен изглед со црна епоксидна заврши одговара на било која канцеларија на оркестарот.Одлична за одржување на вашето биро материјали, како што се пенкала, моливи, владетели, ножици и така натаму.Тип : Пен Носителот Материјал : Железо Количина : 1 Pc Карактеристики : Цилиндрична Форма, Мрежа Дизајн, Издржлива и Голем Капацитет Дијаметар : 8cm/3.15", Висина : 9cm/3.54" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пен Носителот (Другите Не се Вклучуваат).

Главните карактеристики

Избор на клиент