.

.

CNBEYOUNG Прилагодливи Главата Рака за Oculus Потрагата 2, Замена за Потрагата 2 Елита Рака Додатоци за Зголемена Поддршка и Утеха во VR Игри,Погоден за Деца и Возрасни(Слуша

CNBEYOUNG Прилагодливи Главата Рака за Oculus Потрагата 2, Замена за Потрагата 2 Елита Рака Додатоци за Зголемена

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи Headstrap за Oculus Потрагата 2 - Повеќе ергономски дизајн обезбедува зголемена поддршка, Премија пена подлога намалува главата притисок, Засилен материјал гарантира дека тие ќе не е лесно да пукнатини како Oculus Потрагата 2 Елита Рака, Совршен натпревар со Oculus Потрагата 2. Ергономски Дизајн - На "Капа" Облик обезбедува зголемена поддршка и да се одржува рамнотежа, намалување на главата притисок, спречува VR слушалки од лизга кога игри, значително подобрување на играчкото искуство.Зголемена Удобност - Направен од високо-квалитетна ABS пластика, тешки и трајни.Главата задниот поклопец е направен од висок квалитет на пена, која е мека и удобна, ефикасно го намалуваат и биланс на гравитацијата притисок, овозможувајќи ви да биде повеќе нурнати во VR светот.Во голема мера продолжување на времето на играње на играта.Прилагодливи Дизајн - Главата Рака Адаптер донесува rotatable прилагодување метод, така што секој може да најде удобно агол.Флексибилни и прилагодливи, прави да се чувствуваат поудобно и пријатно време на игра.Лесно да се Инсталира - Лесно да се инсталира и disassemblable, Совршена замена на Oculus Потрагата 2 Елита Рака и оригиналниот мека рака.Pls Забелешка Oculus Потрагата 2 VR слушалки не беше вклучен!.

Главните карактеристики

Избор на клиент