.

.

Празна Бела Некој 3 x 5 Индекс Картички за инк-џет/Ласерски Принтери - 3 по Лист (25 Листови / 75 Индекс Картички)

Празна Бела Некој 3 x 5 Индекс Картички за инк-џет/Ласерски Принтери - 3 по Лист (25 Листови / 75 Индекс Картички)

DEN 238.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се Печати Индекс Картички, Рецепт Картички, Флеш Карти и Повеќе од вашиот Дом или Канцеларија Печатач.Лист мерки на 8 1/2" x 11" - Индекс Картички мерка 3" x 5" - Приноси 3 Индекс Картички по лист.Microperforated да се скрши освен полесно и оставете нерамни рабови.Направени од 65lb Покрие Cardstock (176 gsm) - Работи на двете Inkjet & Ласерски Принтери.Компатибилен со повеќето дизајн на софтвер - го Користи стандардниот 3x5 Индекс на Картичка layout - Направени во САД.Големина : 25 Листови / 75 Индекс Картички.

Главните карактеристики

Избор на клиент