.

.

Hansber Деца Девојки Без Ракави V Вратот Танц Сечење На Врвот Кавга Ракав Т-Маица, Блуза Фитнес, Јога Спортски Градници Activewear

Hansber Деца Девојки Без Ракави V Вратот Танц Сечење На Врвот Кавга Ракав Т-Маица, Блуза Фитнес, Јога Спортски

DEN 142.80

Пристапност
Во достапна форма

Еластична.Деца Девојки V Широк Врат Рамо Ремени Кавга Без Ракави Ремени Шупливи Надвор Отворени Врати Еластична Активни Тренингот Работи Фитнес, Јога Спортски Градник Врвот.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.V деколте, широк рамо ремени, без ракави, ремени во задниот дел, шупливи надвор отворени врати, кавга околу рамо.Кожата-пријателски материјал, мека, еластична, дише, брзо сува, се водат кога ќе спортинг.Совршен градник за јога, трчање, возење, вежба, кондиција, било кој тип на тренингот, лето beachwear или секојдневна употреба.Сет Вклучуваат : 1 Pc Девојки Спортски Градник Врвот Состојба : Нова без ознака Материјал : Chinlon Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|-Градите|-Пред Должина -6|-6 Години|22.0/56cm-|9.4/24cm- -8|-8 Години|23.6/60см-|10.2/26cm -10-|10 Години|25.6/65cm-|11.0/28cm -12-|12 Години|27.6/70cm-|11.8/30cm -14-|14 Години|-29.5/ 75см-|12.6/32cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент