.

.

Ѕид Телефон Носителот, Пластични Полнење Телефон Стојат, самолепливи Ѕидот Покрај Организатор Складирање Кутија, Далечински Ѕид-Монтирани Телефонски Загради Држ?

Ѕид Телефон Носителот, Пластични Полнење Телефон Стојат, самолепливи Ѕидот Покрај Организатор Складирање Кутија,

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакет содржина : 2 парчиња ѕид телефон носители се содржани во еден пакет, дизајниран во светла боја, класична боја може да ги задоволи секојдневните потреби и ги красат вашата куќа; Можете да ги користите овие ѕид телефонот стои во вашата спална соба, купатило, кујна, канцеларија или било каде сакате.Роман Дизајн : секој далечински управувач складирање кутија не само што може да се складира за далечинска контрола, но, исто така, продавница за мобилни телефони, канцелариски материјал, шминка четки, чешли, и други предмети; Постои кука дизајн на двете страни, кои можат да се сместат податоци кабли, раководител на јажиња, клучеви итн.Лесен за користење : пластични полнење телефон застане на сопствениците да имаат соодветна големина и шик изглед, кои се дизајнирани да им понуди на вашиот телефон безбедно и заштитни клупа додека се полни, и исто така, не треба да го држите телефонот кога ќе се види видеа.Сигурен материјал : овие мобилен телефон организатор на сопствениците, се направени со ABS пластика, здрав, сигурен и долго-траен, не е лесно да исчезнат или надвор од форма, која може да се примени за долг период на време, и компатибилен со повеќето паметни телефони.Широк апликации : со двострано лента, ова не се лизга ѕид носителот може да биде вметнат во спалната соба, бања, студија соба, дневна соба, и други места, кои може да се одржи повеќето мали предмети, како што се на училиште или канцелариски материјали, четки за заби, и далечинскиот управувач, не да се грижите за да не изнаоѓање на овие објекти.

Главните карактеристики

Избор на клиент