.

.

Tomantery Хрчак Неодржлива, Безбедно Носат Лесно да се Дрвени Хрчак Неодржлива за Мали Животни заради Хрчак

Tomantery Хрчак Неодржлива, Безбедно Носат Лесно да се Дрвени Хрчак Неодржлива за Мали Животни заради Хрчак

DEN 753.60

Пристапност
Во достапна форма

★★★★★【 Ублажување на домашни Миленици Здодевни 】На Хрчак Неодржлива Ублажување досадно и да се подобри нивото на активност, добар за зголемување на здравјето на домашните миленици. ★★★★★【Услуга Гаранција 】ве молиме да контактирате со услуга во време ако имате било какви прашања , ние ќе ви ги реши што е можно поскоро, да имаат добар шопинг искуство.Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење. ★★★★★【Услуга Гаранција 】ве молиме да контактирате со услуга во време ако имате било какви прашања , ние ќе ви ги реши што е можно поскоро, да имаат добар шопинг искуство.Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење. ★★★★★【Безбедно, Носат 】На Хрчак Неодржлива Направени од природен дрвен материјал, безбедно, отпорни на абење, трајни производи за долгорочна употреба.Iay игри, погоден за хрчаци, глувци и други мали влакнести животни. ★★★★★【Удобен и Практичен 】На Хрчак Неодржлива забава и иновативни играчка, им овозможува на домашни миленици, за мелење, која е погодна да се задржи на домашно милениче ментално здравје. ★★★★★【Лесно да се 】На Хрчак Неодржлива Лесно да и мирис отпорни, одржување на хигиена на домашно милениче играчки на сите времиња.Изработени од природен дрвен материјал, безбедно, отпорни на абење, трајни производи за долгорочна употреба.Лесно да и мирис отпорни, одржување на хигиена на домашно милениче играчки на сите времиња.Забава и иновативни играчка, им овозможува на домашни миленици, за мелење, која е погодна да се задржи на домашно милениче ментално здравје.Ублажување на здодевни и подобрување на нивото на активност, добар за зголемување на здравјето на домашните миленици.Тоа е одлично место за мали животни да се живее и да се играат игри, погоден за хрчаци, глувци и други мали влакнести животни.

Главните карактеристики

Material:
Wood
Color:
as picture shown 
Size:
Rocker(L*H)-22*8cm/8.7*3.2in
Base(L*H)-12*9cm/4.7*3.5in :
Package List:
1 x Hamster Seesaw :
Избор на клиент