.

.

HQRP 8-LED Автомобил / Камион Стакло Табла Итни Strobe Светлина Бела / Amber Светилка Лентата Плус HQRP Увеселителен парк

HQRP 8-LED Автомобил / Камион Стакло Табла Итни Strobe Светлина Бела / Amber Светилка Лентата Плус HQRP Увеселителен

DEN 358.80

Пристапност
Во достапна форма

HQRP® Strobe Светлина Бела / Amber плус HQRP® Увеселителен парк;.Боја : 4 Led диоди Бела, 4 Led диоди Килибар; Напојување : DC 12 V; Димензии : 10.5" ( широк ) x 4" ( deep ) x 2" ( висина );.Поврзете се на Цигари Приклучокот, а ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот, Притиснете копче, 4 Вшмукување Чаши;. 200 дена гаранција!.HQRP 8 LED Strobe е одлична за итни работници, поштенски услуги, изградба возило, безбедност, Совршен за предупредување!Постојат 3 трепка начини : 1. Флеш една боја 8 пати и се исклучува од другите. 2. Сите светла одеднаш. 3. Сите LED блиц неколку пати.Овој 8 Led диоди неутрална трепкачко светло доаѓа со цигара приклучок адаптер со 4 вшмукување чаши за лесно монтирање да DC-12 V сите возила.Вшмукување чаши за монтажа голема заграда прави многу лесно да се качи на единицата.Единицата е прилагодлив за да одговараат на агол на вашиот ветробранското стакло.Домување на единица е изградена на цврстата алуминиумска.Право да работат strobe светлата на возилото е контролирана од страна на Федералните и Државните закони.Ве молиме проверете со применливите закони, пред купување или користење на strobe светлата на вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент