.

.

Goldlion Skewer Стојат Компатибилен со услугата за Инстант Тенџере 6 Четвртиот Додатоци за Воздух Fryer Чист Капак

Goldlion Skewer Стојат Компатибилен со услугата за Инстант Тенџере 6 Четвртиот Додатоци за Воздух Fryer Чист

DEN 1656.00

Пристапност
Во достапна форма

【ОДЛИЧЕН ВКУС】Голема струење доведува до сочни тендер месо и хрупкави зеленчук, можете да добиете знак-скара вкус, без да оган до вашиот скара. 【ПОВЕЌЕ се КОРИСТИ】12 skewers лесно се вклопуваат во мирување, се користи за kabobs, пилешко, месо, морски плодови, зеленчук и повеќе. 【ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ за БЕЗБЕДНОСТ на】Кој не ' рѓосувачки челик храна одделение 304 (18/8), што може да служи и за вашето семејство, многу сакаше здрави оброци секој ден. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】машина за миење Садови безбедно прави исчисти бриз. 【ДИЗАЈНИРАН ДА се ВКЛОПУВААТ】7.3 инчен дијаметар од 5.4 инчен висина е компатибилен со 6 четвртиот Инстант Тенџере модели, вклучувајќи Дуо 60, Лукс 60, Дуо Плус 60, Ултра 60, Viva 60, Нова Плус 60, Дуо Нова 60.

Главните карактеристики

Избор на клиент