.

.

Lejorain Големи Обратна Чадор -50 Инчен Windproof Виткање Превртен Чадор - наопаку со Безбедноста Рефлексивни Лента

Lejorain Големи Обратна Чадор -50 Инчен Windproof Виткање Превртен Чадор - наопаку со Безбедноста Рефлексивни

DEN 936.00

Пристапност
Во достапна форма

210 T водоотпорен крошна.НАДГРАДБА ОБРАТНА/ПРЕВРТЕНО ДИЗАЈН : ново надгради превртен чадор донесува различни внатрешни и надворешни дизајн од обичен чадор,флексибилност и удобност во умот, Lejorain надгради на 50inch виткање обратна чадор врз основа на големи голф чадор и автоматско преклопување чадори.Кога чадор е затворена, влажни дел ќе биде во внатрешноста на чадор за да се спречи капки вода и чувајте ги на подот и на сув возило.Пократки и полесно да се носат.Лесно да ги сместите каде било.СУПЕР ВОДООТПОРЕН И WINDPROOF : Тоа е збогатена со 10 засилен премиум fiberglass ребра и квалитет на алуминиум рамка системи плаче од НЕ ' рѓа, НИТУ кршење, која може да се користи флексибилно во моќен правец без нервира.Крошна е направен на висока густина 210 водоотпорен Тефлон материјал кој се постигне брзо сушење и водоотпорен функција .Тоа е расклопна да се вклопи во ранец, багаж торба, и бизнис briefcase,итн.Лесен и удобен за носење на терени за голф, свадба, или на патување.ВИСОКА СВЕТЛИНА БЕЗБЕДНОСТ РЕФЛЕКСИВНИ ЛЕНТА : Одење во врнежлив ноќ е многу несигурно,Тоа е тешко за возачите да ја видите пешаците во поројниот дожд.Овој преклопен големи inversted чадор со 360°нагласи рефлексивни работ да ве предупредува возачите во слабо осветлување врнежлив услови и темна ноќ, така што тие може да забележите дека 500 метри за да се спречи судир и заштита на вашите безбедни.АВТОМАТСКИ се отвораат И ЗАТВОРААТ И ЛУКСУЗНИ ВИСТИНСКИ ДРВЕНА РАЧКА : На сигурен притисни на копчето отвори и затвори механизам функционира брзо што ќе ви овозможи да се отвори овој авто чадор во секунди во ненадејни дождови, одлична за брз влез во автомобилот, градење, или шатор.Исто така, ергономски вистинско дрво се справи со прст-рецки го прави удобно да се одржи и лесно да се зафат.Совршен windproof голф/travel/бизнис чадор за вас.ПОДАРОК & ЗАМЕНА ОБЕЗБЕДИ : имаме екстра чадор закачалка како подарок за нашите клиенти.Ако не сте задоволни со Lejorain патување чадор,не двоумете се да го вратите во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата со FBA услуга.Ако ништо тргне наопаку со вашиот чадор, имате 90 дена да побара замена, целосно бесплатно—и вие дури и не треба да го вратите расипан чадор!.

Главните карактеристики

Избор на клиент