.

.

WOIWO 4 ПАРЧИЊА Помине Масло Шише Пластика детски Помине Масло Шише Вода-Базирани Помине Масло Шише петокрака Помине Масло Шише (Капак Боја Случаен избор)

WOIWO 4 ПАРЧИЊА Помине Масло Шише Пластика детски Помине Масло Шише Вода-Базирани Помине Масло Шише петокрака

DEN 1857.60

Пристапност
Во достапна форма

Производ големина : 3* 4.9 cm;Производ тежина : 3.55 g/парче.Производ капацитет : 6-ml;Производ во боја : боја на капакот е случајно се исти.заштита на животната средина на нови пластични материјали за производство, задебелување дизајн, отпорност на абење, издржливи.Спирала дизајн на шише устата, добра запечатување, течноста не е лесно да излегуваат во јавноста надвор.Мали и исклучителна, погодно за извршување, мулти-цел, модерен и едноставен.Информации за производот Материјал : plastic Product големина : 3* 4.9 cm Product тежина : 3.55 g/piece Product капацитет : 6-7 ml Product боја : боја на капакот е случајно се исти.

Главните карактеристики

Избор на клиент