.

.

Мини Рачни Шетач Фан,Батерија Управувана Фан Лични Преносни столче Бебе Фан со Флексибилни Tripod,USB или Батеријата Напојува Биро Фан Прилагодливи 3 Брзини за Кампува?

Мини Рачни Шетач Фан,Батерија Управувана Фан Лични Преносни столче Бебе Фан со Флексибилни Tripod,USB или Батеријата

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја : црна, white Product материјал : ABS/PPBattery капацитет : 18650/2500m Ah Output моќ : 4.закуп бидете сигурни дека tripod носител е приспособена во соодветна форма кога се користи за да се избегне лизгање и надвор.Можете да се наведнуваат во секој агол, чекање, заврши, трибина, и да останат трајни, флексибилни и стабилна.Тоа ќе биде вашиот идеален партнер кога сте во шопинг, да се патува надвор, велосипедизам, качување, кампување, вежбање, итн.Надградена флексибилни tripod дизајн им овозможува на фан да се одржи на задното седиште тесно и ќе не оттргне, обезбедување на безбедност.Капацитетот на батеријата : 18650/2500m Ah.Работно време : 2.✔TRIPODмалиот фан донесува единствена tripod дизајн.Ве молиме исклучете ја батеријата фан и изнесување на батерија 18650 ако не го користите за долго време.USB полнење преку компјутер, лаптоп, мобилен моќ, USB, полнач, мобилен телефон адаптер, автомобил полнач, итн.Можете да се наведнуваат во секој агол, чекање, заврши, трибина, и да останат трајни, флексибилни и стабилна.Тоа ќе биде вашиот идеален партнер кога сте во шопинг, да се патува надвор, велосипедизам, качување, кампување, вежбање, итн.Излезна моќност : 3.Боја : црна, бела, розова, темно зелена. ✔ЗДРАВ И ПРАКТИЧНИна tripod е доволно силна за да се наведнуваат одново и одново; со цел да се даде кул и грижете се-слободен лето, силен и тивок, постојат 3 брзина видови за да се задоволат сите ваши потреби.о не се користи прекумерна сила при работењето на оската да се избегне кршење.Работно време : 3-9 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент