.

.

Yaegoo Буквален За Мрежа Велосипед Рек Wakeboard Велосипед Сурфање Превозникот Планината

Yaegoo Буквален За Мрежа Велосипед Рек Wakeboard Велосипед Сурфање Превозникот Планината

DEN 2423.76

Пристапност
Во достапна форма

Може да се качи седиштето мислења 25мм на 32-милиметри.Одговара чантата до 8 Инчи.Паметен дизајн го спречува вашиот велосипед и одборот од триење.Одговара најмногу велосипеди модели.Прилагоди за да одговара на повеќето чантата.Буквален за мрежа Велосипед Рек Wakeboard Велосипед Сурфање Превозникот Mount Surf полици се качи на велосипед рамка за обезбедување на сигурна, безбедна страна-вози за вашиот форум.

Главните карактеристики

Избор на клиент