.

.

Cliptop 110 Степени Зглоб Делумно Шалче/Себе Затворање

Cliptop 110 Степени Зглоб Делумно Шалче/Себе Затворање

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

Создаден Дијаметар : 35 MM.Кабинетот На Примена : Frameless.Затворање Тип : Само Затворање.Купот на Длабочина : 13 MM.Степен на Отворање : 110. Вклучува : (1) Зглоб.Материјал : Метал.Монтажа Тип : Завртка За.Шалче : Делумно Шалче.Производ Крај : Никел Позлатен.Тип На Производ : Зглоб : Европската.

Главните карактеристики

Избор на клиент