.

.

Kwikset Pembroke Право Раце Половина-Атарот на Менувачот во Венецијанскиот Бронза

Kwikset Pembroke Право Раце Половина-Атарот на Менувачот во Венецијанскиот Бронза

DEN 636.00

Пристапност
Во достапна форма

Дизајнер стил и супериорен безбедност со овој Kwikset Потпис Серија на производ.За употреба на внатрешни врати таму каде што push/pull функција е потребно.Ги исполнува АДА/ANSI A117.1 барања, обезбедување пристап за сите лица со попреченост.Десната Рака На Менувачот.Опис на производот Чекор до дизајнер стилови кои се занимаваат со безбедност со Kwikset Потпис Серија производи.Evoking чувство на антиката.Оваа половина-кукла, или исечете, е површината монтира на врата каде што само се повлече е потребно.На Венецијански Бронза заврши рака-протри да се открие уникатната бронза нагласува и обезбедува богата и топло дополнување на производот стил.Од Производителот Чекор до дизајнер стилови кои се занимаваат со безбедност со Kwikset Потпис Серија производи.Evoking чувство на антиката, на Pembroke испорачува стил со гаранција на солидна изработка.На Венецијански Бронза заврши рака-протри да се открие уникатната бронза нагласува и обезбедува богата и топло дополнување на производот стил.Оваа половина-кукла, или исечете, е површината монтира на врата каде што само се повлече е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент