.

.

Joyfun 19 Компјутери Девојка Кукла на Училиште Додатоци Мини Кукла Ранец Мини Маса Светилка Лаптоп Мини Свет Очила и Слушалки за 11.5 Инчен Кукла на Училиште Playset

Joyfun 19 Компјутери Девојка Кукла на Училиште Додатоци Мини Кукла Ранец Мини Маса Светилка Лаптоп Мини Свет

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Ранец Мини големина : 2.56 x 1.97 x 0.79 инчи (Ранец се случајни пратката ).Материјал : мини кукла ранец Владетели и моливи се направени од пластика; И мини мат е направен од ПВЦ, издржлив и не е лесно да се скрши; Сите од нив може да се чуваат за долго време и се чува за долгорочна употреба.Пакетот Вклучува : Ранец*1(случаен), Слушалки*1, Очила*1, Лаптоп*2, владетел*3, смолкнување*1, пенкало*3, compasses*1,Молив острилка*1, книга*2, tellurion*1,табела светилка*1(НЕ се ВКЛУЧУВААТ КУКЛА).Примена : куклена куќа додатоци комплет одговара на повеќето кукли; Тие донесат парична казна изработка, изгледа симпатична и убава, може да помогне за подобрување на рацете на способност и збогатување имагинација и креативност.Убаво подароци : овие кукла додатоци се слатки и убави, и се вклопат за повеќето кукли; може да се даде како подарок за Божиќ, роденденот и други празници, исто така погоден за родителите кои сакаат да ги задоволи своите малечки, со повеќе забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент