.

.

Yuniroom Дома Хотел Жичен Десктоп Ѕид Телефон На Канцеларијата Фиксни Телефонски (Боја : Црна)

Yuniroom Дома Хотел Жичен Десктоп Ѕид Телефон На Канцеларијата Фиксни Телефонски (Боја : Црна)

DEN 453.36

Пристапност
Во достапна форма

1. Овој фиксен телефон со брзо бирање) и memory (меморија копчиња е идеален за оние кои уживаат во удобноста на домот телефон. 2. Лесен за инсталација : Може да биде ставен на десктоп или монтира на ѕид. 3. Мулти-функција : исклучување на функцијата, пауза функција, бирање функцијата, итн. 4. P/T бирање компатибилни. 5. Високо квалитетна ABS материјал, издржлив за долг животен век.Напојува од страна на телефонска линија, нема потреба да го инсталирате на батеријата, заштеда на енергија и заштита на животната средина.

Главните карактеристики

Избор на клиент