.

.

Yoto Мојот Прв 100 Зборови' Аудио Активност Картичка за Деца за Yoto Играч и Yoto Стан – за Момчиња и Девојчиња 1-8 Години

Yoto Мојот Прв 100 Зборови' Аудио Активност Картичка за Деца за Yoto Играч и Yoto Стан – за Момчиња и Девојчиња

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

ШТО Е ТОА : А забава интро да се најчестите зборови на различни јазици, со придружните слики.Вклучени во Yoto Starter Pack.КАКО РАБОТИ : Pop оваа картичка во Yoto Плеер и аудио почнува да, земи ја картичката надвор повторно и аудио запира.Дизајниран за лесно да се контролира од страна на децата со користење на физички Аудио Картички.ДЕТЕ-ПРИЈАТЕЛСКИ : Yoto ги обединува најдобрите приказни, музика, активности, објави и радио за деца - и сите содржини се безбедни за тоа е специјално избрани и создадени со деца во умот.ВО ДЕТАЛИ : Еден активности картичка; Автор : Yoto.YOTO ИГРАЧ : мерка на Детето Интерактивни Аудио Звучници се Продава Одделно.Мојата Прва 100 Зборови // Од на мравка да пчела, учење на странски јазици никогаш не била толку многу забавно.Децата може да го чуе зборови за нивните омилени нешта (како на пример 'оган мотор' и 'виножито') во пет јазици : француски, германски, шпански, италијански и англиски јазик.Во исто време, на придружните сликата е активен на вашиот Yoto Играчот на екранот за да помогне со учење.

Главните карактеристики

Избор на клиент