.

.

AMDXD Памук, Лен Placemats, Кујнската Маса Placemats Сет од 2 12x16 Педа Земја на Патот Куќа и Дрвја Дома Декорација Затворен Трпезариска Маса Место Душеци, Виолетова Зелена

AMDXD Памук, Лен Placemats, Кујнската Маса Placemats Сет од 2 12x16 Педа Земја на Патот Куќа и Дрвја Дома Декорација

DEN 1831.20

Пристапност
Во достапна форма

Она што Ќе Добиете : Кујнската Маса Placemats Сет од 2; Големина : 12x16 Инч.Материјал : Памук, Лен Placemats, Одделение А+ квалитетот памук, лен, burlap, трајни, анти-лизга и еднократно.Placemat Дизајн : Земја на Патот Куќа и Дрвја.Идеален за секојдневна употреба, можат да бидат ставени во трпезариска маса или кујнски и други места.Мие и Лесно да се чисти.Земете AMDXD Placemats Поставена на вашиот дом и да се направи вашиот дом полн со топлина и мека.Боја : Стил 7.

Главните карактеристики

Избор на клиент