.

.

JMTH0015 Злато Плетенка Leatherette Трим - 5мм Дијаметар - 3 Метри

JMTH0015 Злато Плетенка Leatherette Трим - 5мм Дијаметар - 3 Метри

DEN 310.56

Пристапност
Во достапна форма

3 метри од 5мм дијаметар злато кожа ефект трим, идеален за облека & модни додатоци одлуки итн.Ширина - 5 мм прибл.Боја : злато.Должина 3 метри.Идеален за додавање карактеристична допир на модата, додатоци, duffle грб, ремени, торби, занает итн. 3 метри од 5 мм дијаметар плетенка злато кожа ефект трим, идеален за облека, чанти, додатоци, занает итн.Ширина - 5 мм прибл.Боја : злато.Должина 3 метри.Идеален за додавање карактеристична допир на модата, додатоци, ремени, торби, занает итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент