.

.

Лосион За Точење Туш Сапун Точење Фармацевт Хотел Бања Тоалет И Туш Гел-Шампон Шише Домаќинство Рака Sanitizer Кутија Кујна Детергент Шише Бања Прибор Сапун Точење

Лосион За Точење Туш Сапун Точење Фармацевт Хотел Бања Тоалет И Туш Гел-Шампон Шише Домаќинство Рака Sanitizer

DEN 564.96

Пристапност
Во достапна форма

Добро направени сапун фармацевт пумпа остава грижи за квалитетот, добар подарок избор.Уникатен стил го Прави овој сапун фармацевт совршен за бања или кујна и импресионира вашите гости со секојдневна употреба.Ѕид-монтирани дизајн им овозможува на корисниците удобно и добро искуство.Визуелна прозорец дизајн, транспарентни и флексибилни визуелна прозорец, течни дозирани е видлив.Лесно да се промени течност, удобен и практичен,да се зголеми капацитетот да се направи употреба на замена повеќе издржливи.Хигиенски и лесен за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент