.

.

luosh Птица Внесувач,Храна за Миленичиња Фидер Waterer Виси Voli Кафез Папагал

luosh Птица Внесувач,Храна за Миленичиња Фидер Waterer Виси Voli Кафез Папагал

DEN 58.32

Пристапност
Во достапна форма

Креативни, практични и елегантен.Материјал : ABS,Големина : прибл.6x4x7cm/2.36x1.57x2.76inch.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Тоа може да се поправи и во секое место може да биде фиксна, како што се ѕидови, кафези, итн.Погоден за мал птица/ папагал, voli, budgie, cockatiel, peony, итн. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Креативни, практични и елегантен.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Тоа може да се поправи и во секое место може да биде фиксна, како што се ѕидови, кафези, итн.Погоден за мал птица/ папагал, voli, budgie, cockatiel, peony, итн.Спецификација : Материјал : ABS Големина : прибл.6x4x7cm/2.36x1.57x2.76inch Боја : Бела + Транспарентен Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Птица Внесувач (без мало пакет).

Главните карактеристики

Material:
ABS
Size:
approx.6x4x7cm/2.36x1.57x2.76inch
Color:
White + Transparent
Quantity:
1 Pc
Избор на клиент