.

.

Знаме Устата Покрие Перат Со 2 Парчиња Филтри, Обновливи Лице Bandanas Со Филтер Џеб

Знаме Устата Покрие Перат Со 2 Парчиња Филтри, Обновливи Лице Bandanas Со Филтер Џеб

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

【Количество Пакување】:Нашата лице маска за жените имаат џеб дизајн со два Филтри, која може да филтер средена, па можете да повторна употреба тоа.И нашата лице маска за обновливи дизајни носот жица, кој е дизајниран да се зацврсти вашата маска за вашиот нос. 【Материјал Големина】големината на bandana маска е (5.51 X7.48)" и лесен и лесно да се носат.Нашата лице bandanas маска е направен од високо-квалитет 100% полиестер влакна и удобно ткаенини, кои ви даваат најмногу удобно искуство. 【Производ Перформанси】Нашата лице маска за мажите е многу флексибилен, може да се прилагоди на позицијата која најдобро одговара на вашите уши.И тоа е перат и прашина-доказ и ладно-доказ, можете да ги носите во било кој временски услови. 【Најдобар Подарок】 : Нашата bandana маска вклучува многу интересни дезени.Лицето маска перат ќе биде најдобар избор за Божиќ, Нова Година е Ден, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Наставникот Ден, Денот на Благодарноста и Роденденски подароци. 【Прв клиент】:Нашиот бренд се придржува до принципот на прв клиент, можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања, ние ќе ви ги даде на повеќето внимателен услуга.Производ Description Our ткаеше лицето маска за жени со носот жица се задоволат тековните потреби на прашина-доказ, ладно-доказ, и декорација, и пакувањето е многу дизајнирани.Тоа е најдобар избор како подарок.Нашиот бренд се придржува до принципот на прв клиент, може да имате било какви прашања Консултирајте се со нас во секое време, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види, може да се купи со доверба.Не двоумете се повеќе и да се купи сега.Нашата симпатична лицето маска за жените нема да ве разочараме.Specification Adult Unisex Note Because печатење и мерни методи се направени рачно, ве молиме овозможи мало грешки во производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент