.

.

luosh Папагал Кафез Играчка Миленици Птици Шарени Метални Ѕвона Играчки Виси Кафез

luosh Папагал Кафез Играчка Миленици Птици Шарени Метални Ѕвона Играчки Виси Кафез

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на Метални материјали.Димензии : 11x4cm/4.33x1.57",Тежина : 15g.Одличен играчка за птици или папагали.Ѕвоното е вклучена дека папагали ќе се игра со нив!.Шарени играчки ќе направи повеќе funs да птици!.Може да се закачи на кафези или нивните шепи!. 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Не само човечки и домашни миленици треба играчки,но птици треба тоа премногу!Овој играчки е бел закачи на клипови.Играчки со кука може да се висат на врвот на кафези или папагали шепи!Шарени ѕвона ќе го направи некои распеана звук и птици ќе бидат интерес во тоа.Карактеристики : Висок квалитет на материјалите.Одличен играчка за птици или папагали.Ѕвоното е вклучена дека папагали ќе се игра со нив!Шарени играчки ќе направи повеќе funs да птици!Може да се закачи на кафези или нивните шепи!Папагали можат да го поминуваат своето време со него и ќе се забавуваат исто така! 1 компјутер од папагал само играчка,други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Метал Боја : Како слики show(Случаен испораката,доколку купите повеќе од една,а потоа бојата што добил ќе бидат исти или различни бои) Димензии : 11x4cm/4.33x1.57" Тежина : 15g Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Папагал Играчка.

Главните карактеристики

Material:
Metal
Color:
As pictures show(Random delivery,if you buy more than one,then the color you received will be the same or
different colors) :
Dimensions:
11x4cm/4.33x1.57
Weight:
15g
Quantity:
1 Pc
Избор на клиент