.

.

NNR Туш Пумпа Кремасто Бела Керамика Сапун Фармацевт 400ml/14oz Лосион Шише Refillable Лосион за Точење Премија за Кујна, Бања сапун Фармацевт Пумпа

NNR Туш Пумпа Кремасто Бела Керамика Сапун Фармацевт 400ml/14oz Лосион Шише Refillable Лосион за Точење Премија

DEN 1483.20

Пристапност
Во достапна форма

Лесно со една или две раце издавање на рака сапун, сад сапун или лосион.Одберете керамички материјали, заштита на животната средина и санитарни услови.Керамички материјал, светло-доказ, безбеден и еколошки пријателски, здрав материјал.Притиснете нежно, гумени емулзија спреј главата со рака-чувство чувствуваат.Храна-одделение бела глазура се користи внатре, додавајќи разубавувањето и повеќе темперамент.Голем капацитет со широк отвор за лесно пополнување.Име на производ : сапун dispenser Style : Нордиските style Color класификација : Емулзија линија beige Applicable сценарија : Commercial Craft : рачно изработени products Material : Ceramic Size : 14x7.6cm (5.5x2.9")Капацитет : 400ml/14oz Firing температура : висока температура calcination Nozzle материјал : ABS пластика + гума боја【По-Продажбата на Поддршка Гаранција】сапун фармацевт обезбедува гаранција.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници преку,ние ќе обезбеди решенија во рок од 12 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент