.

.

Монструм G3 1-4x24 Првата Стартна Рамнина FFP Пушка Опсег со MOA Reticle | ZR301 Брзо Ослободување Обемот Планината | Рамен Мрачна Земја | Пакет

Монструм G3 1-4x24 Првата Стартна Рамнина FFP Пушка Опсег со MOA Reticle | ZR301 Брзо Ослободување Обемот Планината

DEN 2359.20

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува појачани челик Torx монтажа хардвер за монтажа, на било Picatinny железнички платформа.Опремени со прилагодливи цел леќа - или АО - со кој се овозможува за поостри се фокусира на целта на сликата, елиминација на паралаксата, и опсег проценка.Високи перформанси тактичка пушка опсег со 1-4x за зголемување блиску до средината на растојание снимањето на 300+ метри.

Главните карактеристики

Избор на клиент