.

.

Eurobit 0702 19 x 190 mm ХСС Дрво Вежба Малку

Eurobit 0702 19 x 190 mm ХСС Дрво Вежба Малку

DEN 703.68

Пристапност
Во достапна форма

Примена : Слатка и тешко дрво.Направени од ХСС челик.Коригирана извршување.Centring водич совет.Дрво Пресврт Вежба Делови направени од ХСС Челик, со centring водич совет и две задебелување на рабовите.Погоден за прецизно дупчење во мек и тврд дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент