.

.

Видео Switcher, Интелигентни Автомобил Видео Switcher Конвертор 4 Текст 1 Излез Префрлање Видео Систем За Авто Делови Автомобил Додатоци

Видео Switcher, Интелигентни Автомобил Видео Switcher Конвертор 4 Текст 1 Излез Префрлање Видео Систем За Авто

DEN 909.36

Пристапност
Во достапна форма

Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. Производот усвојува безжичниот далечински управувач.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени. Излез акции видео канал и излези моќ линија што ќе активира екранот.Самиот производ е дизајниран производ, моќ и камерата снабдување заштита коло, носи за заштита на камерата и возилото коло. Производот е дизајниран за производот напојување заштита коло и камера напојување заштита коло за заштита на камерата и на-табла кола. Производот усвојува безжичниот далечински управувач. 4 Видео Влезови : лево-view, десно-view, заден-прикажување и пред-погледнете, секоја група на видео влезови има камера + 12 V. 4 Видео Влезови : лево-view, десно-view, заден-прикажување и пред-погледнете, секоја група на видео влезови има камера + 12 V.Боја дефиниција на линијата : 12 V напојување позитивни (црвена линија), GND негативни (црна линија), лево свртување сигнал (бела линија), право претвори сигнал (зелена линија) и обратно пак сигнал (сината линија).Усвојување на безжичниот далечински управувач, кој има полесно функционирање, лесен за користење.Боја дефиниција на линијата : 12 V напојување позитивни (црвена линија), GND негативни (црна линија), лево свртување сигнал (бела линија), право претвори сигнал (зелена линија) и обратно пак сигнал (сината линија). Тоа може да се открие лево и десно свртување на возилото за да се префрлите на соодветните видео канал; кога се надвор од обратен држава, видео код е вклучен за да се прикаже пред видите 7s (оваа функција може да бидат избрани според ситуација), а потоа се враќа на стандардните видео излез надвор држава.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Широк напон моќност 8-16 V, 24 V да 12 V треба да бидат опремени на голем автомобил. Излез акции видео канал и излези моќ линија што ќе активира екранот.Кога секоја камера добива енергија од соодветните светлата, на екранот може да се покаже точна видео канал со вртење на лево и десно индикатори или резервна копија. Тоа може да се открие лево и десно свртување на возилото за да се префрлите на соодветните видео канал; кога се надвор од обратен држава, видео код е вклучен за да се прикаже пред видите 7s (оваа функција може да бидат избрани според ситуација), а потоа се враќа на стандардните видео излез надвор држава.

Главните карактеристики

Избор на клиент