.

.

AGWIM Мини Шетач Вентилатор за Бебето, Преносни Рачен Фан, 2600mAh Батерија Управувана Лични Биро Фан, 3 Брзина Флексибилни Tripod Carseat Фан со Шарени Led Светла & Ароматерапија?

AGWIM Мини Шетач Вентилатор за Бебето, Преносни Рачен Фан, 2600mAh Батерија Управувана Лични Биро Фан, 3 Брзина

DEN 1543.20

Пристапност
Во достапна форма

????ФЛЕКСИБИЛНИ ОКТОПОД НОЗЕ????Можете да свиткана оваа шетач фан она што го сакате и фиксна речиси насекаде каде што сакате.Може да се рачни како пренослив фан, стојат како десктоп фан, виси или ликвидација како ѕид фан, дури и како телефон носителот, сите во собата до вас. ????ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН????На рачни фан опрема надгради фан ножеви и brushless мотор за да се постигне ниско ниво на бучава, надолу до 40 d B, што нема да се наруши бебето спие.Симулирани природен ветер, иако удар за долго време нема главоболка.Наменети за сите возрасти : деца, бебе, возрасните и постарите апсолутно љубов на овој кул фан. ????БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА ФАН????Вграден-во заменливи & батерија 2600m Ah батеријата.Тип-c полнење линија, можете да го полните преку вашиот КОМПЈУТЕР, моќ банка или со автомобил полнач.Преносни фан можат да работат најмногу до 14 часа по целосно наполнет. ????РАЗНОВРСНА ПРЕНОСНИ ФАН????Оваа мини шетач фан е толку општо корисни дека ќе сакате еден за вашиот шетач, канцеларија биро, бебе кревет, студент кревет, столче, велосипед, фитнес, шатор, кампување, неблагодарна работа, велосипед, патување. ????180 ДЕНА ГАРАНЦИЈА????Ако вашиот мини бебе шетач фан има какви било проблеми со квалитетот, AGWIM ќе provid нов замени или да ви даде целосна наплата во рок од 180 дена од датумот на купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент