.

.

BAKELUV 10x10x2.5 Бела Пита Кутии со Прозорецот 10x10 | 25 Пакет | Кукла Кутии 10x10 Пекарница Кутии со Прозорецот 10x10, 10x10x2.5 Тесто Кутии со Прозорецот 10x10x2.5, 10 Инчен Пита Кутии

BAKELUV 10x10x2.5 Бела Пита Кутии со Прозорецот 10x10 | 25 Пакет | Кукла Кутии 10x10 Пекарница Кутии со Прозорецот

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

????ДОБРО ЗА СИТЕ ПЕКАРСКИ : Дали ти си само за да започнете или да сте професионален бејкер, Bake Luv пекарница кутии се оди на производи.Bake Luv е за сите љубители на печење.Вашите дела ќе се чувствуваат како дома во нашата пекарница кутии без разлика дали на екранот во пекарница, фер, кафе, добротворна организација настан, канцеларија, ресторан, слатки продавница, итн. ????ПРИКАЖИ ги ИСКЛУЧИТЕ ВАШИОТ ВКУСЕН КРЕАЦИИ : Bake Luv пекарница кутии со прозорецот даваат елегантен заштитна куќиште за прикажување и транспорт давање клиенти sneak peak на неговата содржина предизвикувајќи нивната желба да го купите и го проголта!Генерирање на што WOW!фактор за совршен kinki искуство кое ќе победи екстра поени!Пита на главната слика од Lokokitchen. ????МУЛТИ-ЦЕЛ : : Повеќе од само пекарница кутии!Овие декоративни садовите за складирање се совршен за сите ваши печива пакување потреби, но тие, исто така, направи големи подарок кутии за разни други предмети!Тие се, исто така, голем како готова брза кутии за пекари, слаткарници, и кафулиња. ????ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ КВАЛИТЕТ без алатки, лепак или специјални вештини се потребни. ????ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : Едноставен; без прашања праша.Ако не сте задоволни со нашата пекарница кутии со прозорецот, ве молиме ги споделите со нас и ќе имаат избор на непосредна наплата или замена.Ние сме клиент оддалечиме организација, во голема мера почитување на вашиот бизнис и стремеж да ги подобриме нашите производи и услуги врз основа на вашата критика.Така одат напред, Кликнете на "Додади во Кошничка" сега додека дотурот минатата!.Секој знае најважната состојка во пекарница е Љубов, така што во Bake Luv сте на мисија да испорача пекарски производи исполнет со иста Љубов што се случува во вашиот пекарница.Bake Luv пекарница кутии се дебели & здрав да издржи ракување, транспорт и редење, но сепак тие се рафинирани & домот, па можете да го прикажете вашиот печива со гордост!.

Главните карактеристики

Избор на клиент