.

.

Meiyangjx 3,5 мм да РКА Video Splitter Кабел, 3.5 mm Стерео Машки да 3RCA Женски Видео Кабел Адаптер AV Композитни Splitter Продолжување Кабел (2 Парчиња)-5.9 инчен

Meiyangjx 3,5 мм да РКА Video Splitter Кабел, 3.5 mm Стерео Машки да 3RCA Женски Видео Кабел Адаптер AV Композитни

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на Видео AV Адаптер Кабел за Телевизија.2 пакети од 3,5 mm av адаптер кабли,За ваша употреба и замена.Замена LED ТВ Аудио Видео AV Адаптер,3.5 мм до 3 РКА CBF Сигнал Кабел.Црна машко, 3 РКА женски црвена, бела и жолта боја, како слика се прикажува.Квалитетни пластични и позлатен сребрен лим, добра изработка кабли.Plug and Play лесно да користите видео дисплеј.Игра на високо квалитетни аудио, како што се музика или филм звучни ефекти.Се вклопува со многу бренд модели LED TV : 3,5 mm Приклучок за Три Колор-Кодирани РКА Приклучоци.Совршено се поврзете на вашата видео или аудио електронски уред преку РКА кабел на вашиот ТВ.Ќе добиете : 2x 3.5 mm Стерео Машки 3 РКА Женски Џек Кабел.Вкупната должина на кабел : 15 cm / 5.9 инчи. (Вклучувајќи полнач големина).Производ во боја : Црна машко, 3 РКА женски црвена, бела и жолта боја, како слика се прикажува.Производ големина : 15 cm.име на производ : 3.5 мм до 3 РКА Video Splitter.Текст : 3.5 mm Стерео Приклучок Машки.Излез : 3 РКА Стерео Џек Женски.ЗАБЕЛЕШКА : за широк спектар на адаптација, AV адаптер РКА се поврзете бои може да бидат заменети.ако најдете адаптер не е работа, само обидете се разменуваат вашиот жолта боја со бели и менгеме на назад обратно.закуп ВНИМАТЕЛНО да одредите дали овој адаптер кабел ќе работат со вашата специфична опрема.Пакетот вклучува : 2x 3.5 мм до 3 РКА Video Splitter.

Главните карактеристики

Избор на клиент