.

.

Универзален Телефон да Ѕвони Стојат Носителот £MeiQing Нов Телефон Потпирачот Прстен Зафат Стојат 360 Степен Ротација лежиштето за iPhone XS Max 8 7 6 плус галакси S9 S8 SONY HUAWEI

Универзален Телефон да Ѕвони Стојат Носителот £MeiQing Нов Телефон Потпирачот Прстен Зафат Стојат 360 Степен

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

Прст прстен стојат 360 степен Ротација и 180 степен Флип пати,мобилен телефон да ѕвони носителот може да ви помогне да го прилагодите вашиот телефон различни агли на гледање за да читате, да гледате видеа.На креативен дизајн телефон прстен е направен од еко-пријателски пластични и метални на мобилен телефон да ѕвони носител е потпирачот совршен за сите видови на телефонски случаи за мобилни телефони.Телефонот ѕвони светлина за универзален телефон да ѕвони носителот на потпирачот телефон ви овозможува една рака операција допир повеќе дамки на екранот, Анти-капка, стои итн.Компатибилен со i Phone 11 Про Max,i Phone 11 Про, i Phone 11, i Phone XS MAX,i Phone XR,i Phone XS,i Phone X,i Phone 10,i Phone 8,i Phone 8 Плус,i Phone 7,i Phone 7 Плус,i Phone 6,i Phone 5s,i Phone 5c,i Phone SE, Samsung Галакси S10 S10 Plus S10lite Забелешка 10, Забелешка 10 Плус, Забелешка 9, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Галакси S9, Samsung Галакси S9 Плус,Samsung Галакси S8, S7, S7 Работ,S6, S6 Работ, S5, Забелешка 5, Забелешка 4, Забелешка 3, LG Nexus, HTC, Sony, Nokia и Други Паметни Телефони.

Главните карактеристики

Избор на клиент