.

.

Amamcy Симпатична Кунг Фу Мобилен Телефон Носителот Стојат, Дрвени паметен Телефон Биро Држач за iPhone Xs/Max/XR/X/8/7 Плус/Google Пиксели/Samsung Галакси Забелешка

Amamcy Симпатична Кунг Фу Мобилен Телефон Носителот Стојат, Дрвени паметен Телефон Биро Држач за iPhone Xs/Max/XR/X/8/7

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : големината е приближно 9.7 cm x 8см х 10.7 cm/3.81 x 3.1 x 4.21 во (L*W*H).Оваа симпатична телефон стојат има голема големина, тоа е погоден за i Phone, Samsung, Андроид или други рамни објекти кои треба поддршка.Големината е разумно, па тоа не е отпад простор на маса.ДРВО МАТЕРИЈАЛ : главен материјал на мобилен телефон носител е дрвена, кој е издржлив, Бидејќи базата на протезата е дрво и има ленти, има сила на триење на табелата, која може да се спречи лизгање.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : телефонот застане е поддржан од многу симпатична Кунг Фу форма.Основата на мобилен телефон заградата има 1 жлебови,кои можат да го поддржат дното на мобилен телефон.Тоа е многу едноставен и лесен за да го поместите позиција.ОДЛИЧНО ЗА ПОДАРОК : симпатична цртан филм мобилен телефон-застане како подарок е добра за вашето семејство, пријатели, деца, колеги или другите за роденден, празник.ПРЕДЛОГ : Ако големината на екстра телефон е голем, препорачливо е да се одржи тоа хоризонтално.Како животно цртан филм за поддршка висината е ограничена, тоа е повеќе погодна да биде поставена хоризонтално.

Главните карактеристики

Избор на клиент