.

.

Масажа Табела Масажа Кревет Спа Кревет 73 Долго 2 Виткање Преносни Масажа На Маса W/Футрола Heigh Прилагодливи Салон Кревет Лице Лулка Кревет

Масажа Табела Масажа Кревет Спа Кревет 73 Долго 2 Виткање Преносни Масажа На Маса W/Футрола Heigh Прилагодливи

DEN 2898.96

Пристапност
Во достапна форма

✔【SOFT & УДОБНО & СИЛНА】 : масажа маса има 2-инчен-дебел сунѓерот, да ви даде меки и удобни искуство.Масажа табела направени од највисок квалитет бука , засилен тврдо агол блокови за супериорна сила за да се овозможи до £ 450 на спа табела.масажа табела масажа кревет спа табела. ✔【ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ МАСАЖА ТАБЕЛА】 : На секој здрав нозете на масажа кревет се опремени со висина-прилагодлив копчиња, која може да се прилагоди за масажа на табелата височината со вртење на копчето.Масажа табела висина прилагодени од 24", на 34".Едноставно приспособување на висина на дршката метод е погоден за масер да работи подобро со спа кревет.Пати масажа приказна масажа кревет преносни масажа табела. ✔【ПРЕНОСНИ И ЛЕСНИ】 : масажа табела лесно да се движите низ ако сте патуваат естетичар или професионална масажа!Оваа масажа табела за 29lbs.Преносни масажа табела вклучува трајни за носење.Масажа табела масажа кревет спа кревет. ✔【ИЗВОНРЕДНОСТ ВО ДЕТАЛИ ОБРАБОТКА】 : масажа табела покрие обвиткан во луксузен ПВЦ кожа, трајни, привремени, и лесно се чистат, но спа кревет нема офанзива мириса како други синтетички материјали.Безбедносно заклучување обезбедува безбеден и удобен вршење на масажа кревет.Масажа табела масажа кревет спа кревет. ✔【ЕДНОСТАВНО ДА се ПОСТАВИ】 : Оваа масажа кревет не бара никакви алатки , Сите што требаше да направи беше отворена/одвиваат масажа кревет од средината и нозете автоматски падна во место.Масажа табела брза инсталација метод е заштедува драгоцено време.Спа кревет за масажа кревет преносни масажа табела.Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент