.

.

1/4 Офсет Месинг Кабинет H Зглоб за Слаби Антички Вратата 3 X 1.75 Renovators Снабдување

1/4 Офсет Месинг Кабинет H Зглоб за Слаби Антички Вратата 3 X 1.75 Renovators Снабдување

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Вратата Шарки, кои се убави и цврсти.Купување на вашата Врата Шарки денес тука.Ексклузивно 1/4" Форумот за помали вратата.Карактеристики солидна месинг изградба.Има отстранлив, не-обврзувачки pin.ANSI Согласност.Оваа Renovator Снабдување заврши Месинг "H" зглоб е 1/4" форумот, 3" висока.Постојат 3 монтажа дупки на секоја нога на "H".

Главните карактеристики

Избор на клиент