.

.

Dft 2 парчиња Птици Папагали Овошје Вилушка Милениче Пластични Материјали за Храна Носителот Хранење На Кафез

Dft 2 парчиња Птици Папагали Овошје Вилушка Милениче Пластични Материјали за Храна Носителот Хранење На Кафез

DEN 1468.80

Пристапност
Во достапна форма

Високиот квалитет на материјалите.Погоден за птица кафези и мали животни hutches.Оптоварување поддршка со вашето домашно милениче овошје,зеленчук и третира.Издржлив и лесен за употреба.Лесно да се поправи со храна. 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Овој производ се користи за задржување на храната, така што птици лесно може да се јаде и ќе не боли вашиот hands It е погодна за птици и папагали.Карактеристики : Висок квалитет на материјалите.Погоден за птица кафези и мали животни hutches.Оптоварување поддршка со вашето домашно милениче овошје,зеленчук и третира.Издржлив и лесен за употреба.Лесно да се поправи со храна.Може да се чистат и полни толку често колку што е потребно. 2 парчиња овошје предници само,други додатоци демо на сликата не е вклучена Спецификација : Материјал : Пластични Тип : Двоен Вилушка Боја : Како на слики прикажани Димензии : S : 3x1.5cm/1.18x0.59" L : 4x2cm/1.57x0.79" Големина : S,L Количина : 2 Buc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме Пакетот вклучува(без мало пакет) : 2 x Овошје Вилушка.

Главните карактеристики

Material:
Plastic
Type:
Double Fork
Color:
As pictures shown
Dimensions:
S
L:
4x2cm/1.57x0.79''
Size:
S,L
Quantity:
2 Pcs
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you :
Package includes(without retail package):
2 x Fruit Fork :
Избор на клиент