.

.

Bonwete СТП Молив Носителот Пен Стојат Првенство Биро Организатор Шминка Држач, Четка

Bonwete СТП Молив Носителот Пен Стојат Првенство Биро Организатор Шминка Држач, Четка

DEN 1204.80

Пристапност
Во достапна форма

Мулти Намена Користете : Голема Површина за Да се Приспособат на Моливи, Пенкала, Хартија Клипови, итн.Материјал : СТП.Совршен за decluttering вашето биро, контра, салон, или tabletop дома или во канцеларија.Големина на : 9.5*8.5*8.5 cm.Пакет Содржина : 1 x Пен Носителот.Материјал : СТП Големина на : 9.5*8.5*8.5 cm Мулти Намена Користете : Голема Површина за Да се Приспособат на Моливи, Пенкала, Хартија Клипови, итн.Совршен за decluttering вашето биро, контра, салон, или tabletop дома или во канцеларија.Пакет Содржина : 1 x Пен Носителот.

Главните карактеристики

Избор на клиент