.

.

MroMax 120Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.67 Висина за Мебел Декорација Стол Хардвер Плута Табла Троседот

MroMax 120Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња

DEN 172.56

Пристапност
Во достапна форма

Но, ве молам да се биде внимателен и да не се стави ги прстите да ги одржи додека ковале во случај на повреда, бидејќи тие можат да скокаат или виткајте под несоодветна operation4. Направен од висок квалитет на железо метал, површината со electroplated, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав.Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки. Ве молиме проверете ја големината и стил што треба пред да го купат.43"; Капа Висина : 3.Ќе е подобро да се користи игла носот клешти и гумен чекан. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на Железо материјал, површината со Electroplating, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав, не е лесно да ги кородираат, површината е светла како нов и покрај долгорочно складирање.67"; Глава Дијаметар : 11mm/ 0. Можете да ги красат овие месинг мебел tacks на троседот, кревети, дрво занаети, кутија за накит,итн.Карактеристики : Материјал : Iron Color : Бронзени Tone Surface Третман : Electroplating Total Висина : 17mm/ 0. 【ПАМЕТНИ АПЛИКАЦИИ】- Овие мали нокти имаат големи апликации како што се : обезбедување на хартиените документи и фотографии на плута табла, декорирање на вашиот тросед, мека столица, мек кревет и други мебел, други DIY проекти и така натаму. Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки.【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Висина : 17mm/ 0. За заштита на вашите раце, ве молиме не држете го помине директно со вашите раце. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Бара соодветни алатки како Игла носот клешти и мала тежина капи чекани да ги инсталирате.14"Пакет Содржина : 120pcs x Ноктите Tacks NOTE : 1. Вие само може да се стега со plier потоа со користење на чекан да чекан во плута табла или на работ на креветот и мек кревет лесно.43"Капа Висина : 3.67"Глава Дијаметар : 11mm/ 0., Тоа е, исто така, добро прилагодени за да се обезбеди хартиените ставки или слики на на плута табла, без да предизвика било каква штета.

Главните карактеристики

Избор на клиент