.

.

FABAX Сапун Фармацевт Плоштадот Прирачник Пластични Сапун Фармацевт Бања, Кујна Одговараат Шампон Туш Гел Лосион Шише Мулти-Функционални Флаширање Лосион Фармацевт

FABAX Сапун Фармацевт Плоштадот Прирачник Пластични Сапун Фармацевт Бања, Кујна Одговараат Шампон Туш Гел Лосион

DEN 560.40

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е зошто нашите јасно бања ансамбл не само што изгледаат одлично. ◆ Лесно Рефил : голем отворањето на refillable сапун фармацевт овозможува лесно refilling во секое време, додека, исто така, избегнување непотребни отпад акумулација.Под нормални околности, времето за испорака е 15-20 дена, ако сеуште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.★Лесно Да се Чисти : За овој сапун фармацевт пумпа, висок квалитет на користени се материјали; ова го прави многу лесно да се чисти и да се одржуваат, а тоа ќе трае долго време,и го елиминира шише нередот во туш кабина или бања. ◆Плоштадот мулти-функција течни шише, простор коцка станува составен, дебела и издржливи, класифицирани складирање, мулти-сцена употреба, Бања канцеларија кујна ,кој се одвојува средства за чистење.Посебна штекер течни млазници се идеални за избегнување на протекување и отпад.Внатрешно, кој се одвојува, лесен за чистење, кој се одвојува дизајн, внатрешна кој се одвојува, drainable, бришење и чување на чиста. ◆Направен од високо-квалитет на пластични материјали со рака-полиран, добра текстура, без деформација, безбедна, здрава.Поради разликата во стрелаштво светлина и да се прикаже, тоа е нормално за малку боја разлика.★Умен, чиста и средена : Дури и малку нешта заслужуваат добар дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент