.

.

Fujifilm Instax Плоштадот SQ1 Инстант Камера Terracotta Портокал со Носење + Fuji Instax Филм Вредност Пакет (40 Листови) Додатоци Пакет, Фото Албум, Избрани Рамки + Повеќе

Fujifilm Instax Плоштадот SQ1 Инстант Камера Terracotta Портокал со Носење + Fuji Instax Филм Вредност Пакет

DEN 4318.80

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Вклучува : Fuji Film Instax SQ1 Камера Портокал, кој во Fujinon 65.75 mm f/12.6 леќа, кој нуди интуитивна зона на фокусот контролира, со минимум фокусирајќи се на растојание од 11.8". 40 Квадратни филм листови.На INSTAX ПЛОШТАДОТ произведува 2.4" x 2.4" плоштад отпечатоци 1.5 x големината на INSTAX Мини фото.Единствена Плоштадот се монтира случајот и со отстранлив рака за дополнителна удобност беше со цел да и двете се одржи и да се заштити вашата камера.Модерен и практичен.Бидете паметни, дека ќе бидат безбедни.Minimate додатоци се вклучени : 60 налепници за да ги красат филм, 10 рамки со клипови - ви овозможува да се откажам отпечатоци нагоре, Фото албум и 5 обоени пластични рамки.Чувајте ги вашите фотографии надвор за гледање, или ги чува уредно.Ние сме ви даваат и двете опции, Фото Албум и обоени пластични рамки.Боја : Terracotta Портокал | Пакувањето На Производот : Стандард Пакување.

Главните карактеристики

Избор на клиент