.

.

TOMICCA Гел Врвот и на База на Грбот, Не ги Избрише Горниот Слој и База на Грб го Поставите 10ml Впие Исклучување Гел лак Сјајни и Сјајна Завршница за DIY Нокти Убавина Дома

TOMICCA Гел Врвот и на База на Грбот, Не ги Избрише Горниот Слој и База на Грб го Поставите 10ml Впие Исклучување

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

❤Сјајна & Посилни : База на грб го зголемува сраснување на ноктите и бојата гел лак, правење на ноктите посилни.Топ грб носи огледало сјај заврши и висок сјај носат, исто така го спречува ноктите од триење. ❤Здрава & Безопасни : Висок квалитет на природен смола состојки, кои ви даваат здрави и не-токсични гел со слаб мирис, нема штета на кожата и ноктите. ❤ГОЛЕМА КУПИ : Користење на TOMICCA Надгради горниот слој и база на грб гел сет, вашите нокти може да поседува прекрасни нокти заврши.Тоа е фантастичен избор за професионални помине салони или домашна употреба. ❤Топло Совети & Настава : Бараат за да се излечи под УВ/LED светилка.Покривање на врвовите на ноктите за време на секоја примена на гел лак, за да се избегне пилинг исклучување и chipping. ❤ ПРОДАЖБА ПОЛИТИКА : ве Молиме контактирајте со нас директно ако имате било каков проблем при користење.Ние секогаш чувајте активно да ви помогне да се решат проблемите.Обезбедување на замена или рефундирање ако објектот има било каков проблем во рок од 180 дена!!!.Обезбеди ноктите се целосно сува, чиста и масло бесплатни пред да аплицираат.Не се применуваат помине гел за кожата или кутикулите, и да се отстрани вишокот на ноктите гел пред лекување.Покриваат ноктите рабови за време на секоја примена на гел лак за да се избегне пилинг исклучување и chipping.Секогаш отстранете гел ноктите со ноктите смена влошки или acetone.Компатибилен со сите брендови гел лак и поли помине гел.Погоден за УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, ноктите проширување, итн.Обезбеди ноктите се целосно сува, чиста и масло бесплатни пред да аплицираат.Не се применуваат помине гел за кожата или кутикулите, и да се отстрани вишокот на ноктите гел пред лекување.Покриваат ноктите рабови за време на секоја примена на гел лак за да се избегне пилинг исклучување и chipping.Секогаш отстранете гел ноктите со ноктите смена влошки или acetone.Компатибилен со сите брендови гел лак и поли помине гел.Погоден за УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, ноктите проширување, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент