.

.

FixtureDisplays® 2PK 3 x 0.6 Брод Рака Шарки Палубата Кабинет Морски Хром 18224-2PK-НФ

FixtureDisplays® 2PK 3 x 0.6 Брод Рака Шарки Палубата Кабинет Морски Хром 18224-2PK-НФ

DEN 328.56

Пристапност
Во достапна форма

Fixture Displays 2 PK 3" x 0.6" Брод Рака Шарки Палубата Кабинет Морски Хром.Издржливи хром хром рака шарки, кој обично се користи во морската индустрија за капаци, решетки, прегради, и врати.Ширевте големина е 3" долг и 0.6" широк.Монтажа дупки е 0.15" (4mm) во дијаметар (Завртки обезбедени од страна на клиентите).Зглоб планината плочи се 5/64"(2mm) дебела.Fixture Displays 2 PK 3" x 0.6" Брод Рака Шарки Палубата Кабинет Морски Хром 18224-2 PK-НФ.

Главните карактеристики

Избор на клиент