.

.

E-извонредни 22.3 cm 1 Машки 2. Женски РКА Говорникот Splitter Заштитен Кабел Y Адаптер, Јасно Сино

E-извонредни 22.3 cm 1 Машки 2. Женски РКА Говорникот Splitter Заштитен Кабел Y Адаптер, Јасно Сино

DEN 110.16

Пристапност
Во достапна форма

Компактен, лесен, лесен за чување, лесен за употреба, само plug and play.Главната примена : Аудио кабел, видео кабел, кабел звучник, автомобил говорникот кабел.Направени од високо квалитетни материјали, може да се обезбеди висок квалитет на производството, погоден за јазик или било кој уред со РКА порта.Пакетот вклучува : 1x 1 Машки 2. Женски РКА Кабел.Користете го овој кабел за да се прошири (копија) аудио сигнал на две аудио звучници, но не може да се комбинираат два аудио сигнали во еден излез.Кабли се делумно заштитени за да се избегне бучавата!.Тип : 1 Машки 2. Женски Главната Боја : Јасно Сино Челичното јадро материјал : гол бакарна Жица грб материјал : ПВЦ Број на јадра : 12 Жица должина : 22.3 cm/8.78 во Погоден за јазик или било кој уред со РКА порта.Главната примена : Аудио кабел, видео кабел, кабел звучник, автомобил говорникот кабел.Кабли се делумно заштитени за да се избегне бучавата!Користете го овој кабел за да се прошири (копија) аудио сигнал на две аудио звучници, но не може да се комбинираат два аудио сигнали во еден излез.Пакетот вклучува : 1x 1 Машки 2. Женски РКА Кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент