.

.

Campsis Мали Бисер Коса Ноктот Клипови Лакови Акрилик Коса Barrette Вилица Менгеме Половина Кифла Коса Клипови Шноли за Коса Додатоци за Жени(3PCS)

Campsis Мали Бисер Коса Ноктот Клипови Лакови Акрилик Коса Barrette Вилица Менгеме Половина Кифла Коса Клипови

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Бисер коса ноктот клипови се направени од високо квалитетна акрил и бисер.Метал сребро коса клипови големина : долго прибл.8cm/3.15 во.Пакување од 3. Силна одржи на косата клип за густа коса, е добро дизајниран, со силна солидна пролет за одржување на разни видови на коса, без разлика дали сте дебели или средна,долга и кратка коса, тоа може да се задржи на косата безбедна и во место и нема да го лизгачот или да паднат на место.Жените опаѓањето на barrette вилица менгеме е многу лесен за користење, подобро за партија или секојдневно носење,тоалет,канцеларија,партија.Француски коса клип е едноставна и мода,прави да изгледаат повеќе домот и дарежлив,подобро за партија,свадба,роденден,празник,собирање.Customer Service : Ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-Mail,ние ќе одговориме во рок од 24 часа.ние нудиме надоместок или без замени во 90 дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент