.

.

EPOMAKER Ajazz K620T V2.0 60% 62 Копчиња Топло-swappable Bluetooth Безжична/Жичен Механички Тастатура со Тркала Јачина на звук Копче за MacOS/Windows/iphone/Андроид (Ajazz Сина Clicky Прекинувачи, Розов?

EPOMAKER Ajazz K620T V2.0 60% 62 Копчиња Топло-swappable Bluetooth Безжична/Жичен Механички Тастатура со Тркала

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

Компактен 60% тастатура повеќе не значи да се изгуби F клуч редови и стрелките на тастатурата, на кратенки со FN се обезбеди пристап до сите суштински копчињата што ви треба.Изгледот дизајн и оптимизирани за целосна контрола.Тоа е конструиран со повеќе од 19 типови на RGB светлото опции, како и статична бела светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент