.

.

Slappa SL-HP-01 Слушалки Случај - Црна

Slappa SL-HP-01 Слушалки Случај - Црна

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Издржливи и здрав изградба.Обезбедува максимална заштита за вашите слушалки.Дизајнот комплименти секој стил.Оваа содржина е направена со трајни и здрав изградба.Тоа обезбедува максимална заштита за вашиот медиуми и дизајн е стилски и комплименти секој стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент